SYKSYN 2017 UUSI AIKATAULU KUVANA TÄÄLLÄ >>

Huomioithan, että ryhmäliikunta-aikataulussa saattaa olla muutoksia esim. juhlapyhinä aukioloaikojemme mukaan. Viimeisimmät tiedot muutoksista löydät Facebook -sivuiltamme WAW Wellness Planet!

Näet viikkoaikataulustamme helposti kunkin päivän tunnit! Tutustu, ole hyvä!

 

* Special! = Tälle tunnille voit ottaa lapsen mukaan katsomaan.

Viikko 38, syyskuu 2017

Aika Ma Ti Ke To Pe La Su
07
07.00 LSB® Basic HOT 30
 
07.00 Total Body Spin 45
 
10
10.00 LSB® Basic HOT 30
 
10
10.30 Ladyt 55+ 45
 
10.30 Venyttely HOT 30
 
10.30 Fit For Snow 45
 
10.30 Kidz 4-6v. 45
 
11
11.00 Circuit 45, Huom! Kuntosali varattu!
 
11.00 Saliemäntä paikalla 60
 
11.00 RPV 30 Special! *
 
11.25 BODYCOMBATTM 60
 
11
11.30 Lady Body 30 Special! *
 
15
15.00 Korsetti HOT 30
 
15
15.35 Selkä-Niska-Hartia HOT 30
 
16
16.00 HEROWORKS 35
 
16
17:00 Saliemäntä 60
 
16.45 Saliemäntä paikalla 75
 
16.15 BODYSTEP 45
 
16.40 LSB® Basic 30
 
16.40 LSB® Basic 30
 
17
17.15 RPV 30
 
17.15 HEROWORKS 35 UUTUUS!
 
17.05 Brazilian Bikini Butt 30
 
17.10 Total Body Spin 45
 
17.15 Les Mills BODYBALANCE HOT 45

Les Mills BODYBALANCE™ on lempeä yhdistelmä joogaa, tai chi:ta ja pilatesta. Keskittymisen, hengityksen ja tarkoin valittujen liikeyhdistelmien kautta kehitetään voimaa, tasapainoa ja liikkuvuutta miellyttävän musiikin tahtiin. Yhdistelmä eri tekniikoita ja liikkeitä tarjoaa fyysisen treenin sekä sisäistä tasapainoa ja harmoniaa. Kaipaatko liikkuvuutta, lihastasapainoa ja/tai voimaa? Tämä on Sinun tuntisi! TEMPO: Hidas/Keskinopea KOREOGRAFIA: Kappalekohtainen/helppo

 
17
17.30 BODYSTEPTM 60
 
17.45 Total Body Spin 45
 
17.45 HEROCYCLE 30
 
17.50 Lady Body 30
 
17.45 POUND® 45
 
17.40 Kehonhuolto HOT 45
 
18
18.00 BODYSTEPTM 30
 
18.15 Jooga DYNAMIC HOT 60
 
18.10 Rasvanpoltto Spin 45
 
18
18.40 Jooga HOT 60
 
18.40 SH'BAMTM 30
 
18.30 SH'BAMTM 45
 
18.40 BODYPUMPTM 30
 
18.35 BODYBALANCETM 60
 
18.40 BODYSTEP 45
 
18.45 HEROCYCLE 45
 
19
19.15 Brazilian Bikini Butt 30
 
19.00 Selkä-Niska-Hartia HOT 30
 
19.20 Meditaatio 30
 
19.20 LSB® Vatsa 15
 
19.00 BODYPUMPTM 45
 
19
19.45 Syvärentoutus HOT 15
 
19.50 LSB® Vatsa 15
 
19.35 BODYPUMPTM 45
 
19.40 WAW Legs 15
 
19.35 LSB® Basic 30
 
20
20.00 WAW Arm Killer 15
 
20.10 WAW Arm Killer 15