KESÄN 2017 UUSI AIKATAULU KUVANA TÄÄLLÄ >>

Huomioithan, että ryhmäliikunta-aikataulussa saattaa olla muutoksia esim. juhlapyhinä aukioloaikojemme mukaan. Viimeisimmät tiedot muutoksista löydät aina UUTISET -kohdasta etusivulta!

Näet viikkoaikataulustamme helposti kunkin päivän tunnit! Tutustu, ole hyvä! Dance Academyn lukujärjestys täällä »

 

HELATORSTAIN AUKATAULU:

Avoinna klo 10-16. 

Ryhmäliikunta: 10:30 Fit For Sun 45

* Special! = Tälle tunnille voit ottaa lapsen mukaan katsomaan.

Viikko 30, heinäkuu 2017

Aika Ma Ti Ke To Pe La Su
07:00
7:00 LSB Basic HOT 45
 
07:30
07:45 WAW Arm Killer! 15
 
09:30
9:30 LSB Basic Hot 30
 
10:00
10:00 Venyttely HOT 30
 
11:00
11:00 Circuit 45, Kuntosali varattu!
 
11:00 RPV 30 Special!
 
11:30
11:30 Lady Body 30 Special!
 
16:30
16:30 Korsetti HOT 30
 
16:30 Total Body Spin 45
 
17:00
Lapsiparkki 17-20:30
 
17:15 WAW Legs 15
 
17:05 Selkä-Niska-Hartia HOT 30
 
Lapsiparkki 17-20:15
 
17:20 Brazilian Bikini Butt 30
 
17:30
17:45 Jooga Hot 60
 
17:30 RPV 30
 
17:35 WAW Arm Killer! 15
 
17:55 LSB Vatsa 15
 
17:40 BODYPUMP 60
 
17:55 LSB Vatsa 15
 
18:00
18:10 BODYSTEP 60
 
18:05 Lady Body 30
 
18:15 BODYPUMP 30
 
18:30
18:50 Syvärentoutus HOT 15
 
18:45 Rasvanpoltto Spin 45
 
18:45 SH'BAM 45
 
18:50 BODYBALANCE HOT 60
 
18:45 BODYSTEP 45
 
19:00
19:15 Brazilian Bikini Butt 30
 
19:00 ZUMBA 45
 
19:00 Hiit Spin 30
 
19:30
19:50 LSB Vatsa 15
 
19:40 POUND 45
 
19:35 LSB Basic 30